Finansiniai sunkumai

Inovacijų agentūra (Versli Lietuva) logo
Inovacijų agentūra (Versli Lietuva)

Ankstyvojo perspėjimo sistema (APS) yra skirta laiku identifikuoti galimai sunkumų patiriančias įmones ir suteikti joms informaciją apie prevencines priemones. Šia sistema gali naudotis finansinių sunkumų patiriantys ūkio subjektai, siekiantys išvengti nemokumo ir užtikrinti savo verslo gyvybingumą. Norint pasinaudoti APS, tereikia užpildyti registracijos anketą.

Užpildžiusiems registracijos anketą pirmiausia siūloma pasinaudoti skaitmeniniu verslo diagnostikos įrankiu. Išanalizavus diagnostikos rezultatus, identifikuojamos silpnosios verslo sritys ir nurodomos galimos pagalbos priemonės.

 

Daugiau apie Ankstyvojo perspėjimo sistemą informacijos rasite čia.

Ankstyvojo perspėjimo sistemą įgyvendina Finansų ministerija kartu su  Valstybine mokesčių inspekcija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija ir Inovacijų agentūra (buvusi „Versli Lietuva“).

BDAR

Slapukų politika

Mūsų Svetainėje gali būti naudojami slapukai bei kitos sekimo technologijos. Slapukų pagalba, Mūsų Svetainė gali tam tikrą laiką „prisiminti“ Jūsų veiksmus ir pasirinkimus naršant Svetainėje (pvz., registracijos duomenis, Jūsų parinkties kalbą ir kitas rodymo parinktis).

 

 

1. Slapukų politika

 

1.2. Mes naudojame slapukus bei kitas sekimo technologijas.

 

1.3. Jūs galite kontroliuoti Slapukus Svetainėje. Turite teisę pasirinkti, ar norite priimti Slapukus bei kitas Mūsų naudojamas sekimo technologijas, ar norite slapukus išjungti visiškai, ar tik tam tikrus iš jų.

 

1.4. Daugiau bendros informacijos apie  slapukų naudojimą galite rasti AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html. Jeigu nuspręsite išjungti visus ar tam tikrus Slapukus mūsų Svetainėje, tai gali turėti įtakos Svetainės veikimui, gali sulėtinti jos veikimo greitį, apriboti tam tikrų funkcijų prieinamumą. Jums taip pat bus reikalinga kaskart, lankantis Svetainėje, iš naujo nustatyti tam tikras parinktis.

 

1.5. Mes naudojame šių kategorijų slapukus:

1. Slapuko tipas - Vedlio formos pildymo slapukas; slapuko tiekėjas - ANVT ; slapuko pavadinimas - ANVT restruktūrizavimo vedlys; slapuko saugojimo terminas - 3 dienos.

2. Slapuko tipas - Trečiųjų šalių slapukas; slapuko tiekėjas - Google ; slapuko pavadinimas - Google Analytics; 

 

2. Baigiamosios nuostatos

 

2.1. Informuojame, kad mūsų Svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į kitus tinklalapius, įskaitant trečiųjų šalių valdomus tinklalapius, kuriems nėra taikoma ši privatumo politika. Prašome susipažinti ir įvertinti šių tinklalapių privatumo politiką prieš pateikiant bet kokius savo Asmens duomenis.

 

2.2. Esant poreikiui, atsižvelgdami į Asmens duomenų apsaugos priemones, kurias taikome, galime atnaujinti ir pakeisti šią privatumo politiką. Apie Jums taikomus Privatumo politikos pokyčius Jūs būsite informuoti tarp Jūsų ir mūsų įprastomis komunikacijos priemonėmis.